^Back To Top

Kępiński Ośrodek Sportu i Rekreacji

 

marzec 2018
P W Ś C Pt S N
26 27 28 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1

Pogoda dla Kępna

BIP

BIP

Hotel

 ZAPRASZAMY DO HOTELU KĘPIŃSKIEGO OŚRODKA SPORTU I REKREACJI 

         Hotel Kępińskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji jest położony w centralnej części miasta z bardzo dobrym dojazdem z czterech stron świata i dwóch głównych arterii drogowych przecinających Kępno z północy na południe i ze wschodu na zachód, jakimi są drogi krajowe  nr 11 oraz nr S 8.  Hotel stanowiący integralną część Hali Sportowo - Widowiskowej położony jest w 9-cio hektarowej przestrzeni rekreacyjno- sportowej miasta jedynie 300 metrów od tętniącego życiem centrum.
         Nasz obiekt jest przygotowany na przyjęcie turystów, pielgrzymów, sportowców, osób indywidualnych oraz zorganizowanych grup wycieczkowych. W cichej, sympatycznej przestrzeni, w otoczeniu obiektów sportowych, basenu miejskiego, terenów spacerowych wokół stawu rybnego i historycznego Kopca, znajdą Państwo znakomity wypoczynek i relaks.  Przyroda, otoczenie, atmosfera – wszystko w zasięgu ręki.. 
         W całorocznej ofercie dysponujemy 32 miejscami w 11 pokojach 2, 3 lub 4 osobowych. Dla grup zorganizowanych i obozów proponujemy znakomite wyżywienie w pobliskiej  restauracji. Dodatkowym walorem hotelu jest bezpłatny /monitorowany całą dobę/ parking dla samochodów osobowych i autobusów. 

  hotel02

hotel03

                                                                                  

REGULAMIN

korzystania z pomieszczeń hotelowych

 

 1. Doba hotelowa trwa od godziny 15.00 do godziny 12.00 dnia następnego.
 2. Rezerwacja noclegów pod numerem tel. 62 79 127 16, kom. 664 002 265 fax. 62 79 127 12 lub  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 3. Przyjmowanie i odprawa osób i grup awizowanych możliwe jest o każdej porze.
 4. Zgłoszenie przedłużenia pobytu przyjmujemy do godziny 10.00 dnia, w którym upływa termin najmu pokoju. 
 5. Goście są meldowani w hotelu po przedstawieniu dokumentu tożsamości i opłaceniu z góry rachunku za pobyt.
 6. Dokonanie zapłaty potwierdzamy paragonem fiskalnym. Na życzenie wystawiamy fakturę VAT.
 7. Prośby, życzenia i uwagi dotyczące warunków pobytu prosimy niezwłocznie zgłaszać do recepcji.
 8. Hotel ponosi odpowiedzialności za utratę lub uszkodzenie rzeczy pozostawionych w pokoju hotelowym na zasadach przewidzianych w kodeksie cywilnym.
 9. Hotel nie dysponuje sejfem.
 10. O ewentualnym wystąpieniu szkody Gość powinien zawiadomić recepcję hotelową niezwłocznie po jej stwierdzeniu. 
 11. Hotel nie ponosi odpowiedzialności za uszkodzenie lub utratę samochodu lub innego pojazdu należącego do gościa.
 12. Gość hotelowy ponosi odpowiedzialność materialną za wszelkiego rodzaju uszkodzenia lub zniszczenia przedmiotów wyposażenia i urządzeń technicznych hotelu powstałe z jego winy lub z winy odwiedzających go osób.   
 13. Gość hotelowy nie może przekazywać pokoju osobom trzecim, nawet jeśli nie upłynął okres, za który uiścił należną za pobyt opłatę. 
 14. Osoby nie zameldowane w hotelu mogą przebywać w pokoju hotelowym do godziny 22.00. 
 15. W hotelu obowiązuje zachowanie ciszy od godziny 22.00 do godziny 7.00.
 16. Ze względu na bezpieczeństwo przeciwpożarowe zabronione jest używanie w pokojach grzałek, żelazek elektrycznych i innych podobnych urządzeń. 
 17. W pokojach hotelowych oraz na terenie całego obiektu obowiązuje zakaz palenia tytoniu i picia alkoholu.
 18. Hotel może odmówić przyjęcia gościa, który nie stosował się do regulaminu w trakcie poprzedniego pobytu, lub który nie zamierza respektować obowiązujących w hotelu zasad, oraz gościa wobec którego zachodzi podejrzenie o zamiar zakłócania spokoju gości lub utrudniania w funkcjonowaniu hotelu.
 19. Przedmioty osobistego użytku pozostawione przez gościa w pokoju hotelowym, po jego zdaniu w związku z zakończonym pobytem, na pisemne wezwanie gościa, będą odesłane na adres wskazany przez gościa, i na jego koszt. W przypadku nie otrzymania takiej dyspozycji, hotel przechowa te przedmioty przez okres 1 roku, a następnie zostaną one komisyjnie zniszczone.


Regulamin

Copyright © 2013. KOSiR  Rights Reserved.