kosir.kepno.pl - wyróżnij się z tłumu, daj się poznać...

Znajdź się na blogu!

Akcesoria BDSM

Dominika Kowalczyk 2018-12-09 0 komentarzy
Wpis

Odważne gadżety dla osób, które nie boją się odkrywać nowych technik miłosnych igraszek oraz chcą poznać granice wytrzymałości swojego ciała i psychiki. Akcesoria BDSM to między innymi bicze, piórka, kajdanki, opaski na oczy i wiele innych. Przy zabawach erotycznych z podziałem na osobę dominującą i uległą zdecydowanie przydadzą się obroże oraz pasy czy sznury do krępowania. Wśród akcesoriów erotycznych od EroticHouse znajdują się ekskluzywne i subtelne gadżety:

  • satynowe szarfy do krępowania,
  • delikatne opaski na oczy,
  • zaciski lub łańcuszek na sutki.

Mogą posługiwać się nimi osoby, które dopiero rozpoczynają przygodę z BDSM lub te, które chcą tylko w pewien sposób urozmaicić swoje życie seksualne.

W ofercie nie brakuje również elementów, na które decydują się partnerzy seksualni poszukujący mocnych wrażeń, takie jak:

  • wziernik analny,
  • obroża ze smyczą,
  • drążek z kajdankami.

Bondage, system zasad i kar, dominacja i uległość, sadomasochizm - te elementy BDSM nie spełniałyby swojej funkcji bez odpowiednich narzędzi. Liczba i rodzaj takich gadżetów uzależniony jest od chęci oraz preferencji partnerów seksualnych - przed przygodą należy ustalić zasady, a także spisać wiążącą umowę.

Jeśli chcesz odkryć nową drogę, na której doświadczysz nieznanych dotąd technik, albo jesteś doświadczonym praktykantem BDSM - wybierz sprawdzoną ofertę EroticHouse. Szeroki asortyment pozwala na stopniową naukę własnego ciała oraz granic, a także dotarcie się z partnerem czy partnerką w zakresie odgrywania scenek i sesji BDSM. 

Skomentuj wpis