kosir.kepno.pl - wyróżnij się z tłumu, daj się poznać...

Znajdź się na blogu!

Kobiece rękawiczki

Dagmara Krajewska 2019-05-21 0 komentarzy
Wpis

Jesień, zima i wczesna wiosna w Polsce często charakteryzują się niskimi temperaturami, intensywnymi opadami deszczu czy silnymi wiatrami. Tak niesprzyjające warunki atmosferyczne można pokonać m.in. z pomocą ciepłych rękawiczek, które będą idealną osłoną na delikatne dłonie. W poszukiwaniu ciekawych rękawiczek dla Pań warto sprawdzić ofertę Napo Gloves, producenta specjalizującego się w wyrobach skórzanych.

W asortymencie tej renomowanej marki dostępne są rękawiczki damskie w wielu odsłonach. Oferta obejmuje modele z wewnętrznym ociepleniem, które mimo niewielkiej grubości zapewniają doskonałą izolację cieplną. Poza tym firma oferuje też rękawiczki bez ocieplenia, która można nosić w trakcie cieplejszych miesięcy. Większość produktów damskich marki została zaopatrzona w specjalną powłokę touchscreen, która ułatwia korzystanie z ekranów urządzeń dotykowych. Już nie trzeba zdejmować rękawiczki za każdym razem, kiedy trzeba sprawdzić coś w telefonie! 

Do wyrobu swojej galanterii producent wykorzystuje wysokiej klasy skórę cielęcą, która została starannie wyselekcjonowana, przez co jej wytrzymałość jest bardzo duża. Rękawiczki wyprodukowano z dużą dbałością o szczegóły, przez co prezentują się elegancko i modnie. Produkt w kategorii damskiej dostępny jest w stonowanych kolorach, dominują czerń, bordo oraz odcienie szarości. Dzięki temu rękawiczki będą pasować nie tylko do eleganckiego ubioru, ale też kreacji na co dzień. Asortyment producenta można wybrać także na prezent dla kobiety, która dba o modne i estetyczne dodatki.

Skomentuj wpis