kosir.kepno.pl - wyróżnij się z tłumu, daj się poznać...

Znajdź się na blogu!

Moskitiery tesa do samodzielnego montażu

Marika Krawczyk 2019-04-08 0 komentarzy
Wpis

Rozwój technologii sprzyja domowej wygodzie. Współczesne wyposażenie wnętrz jest nie tylko estetyczne, ale i bardzo funkcjonalne. Choćby moskitiery – nie dość, że chronią przed owadami, pyłkami, ostrym światłem i promieniowaniem ultrafioletowym, to jeszcze nie zaburzają harmonii wnętrz i można je zdemontować w każdej chwili. A wszystko za sprawą łatwego montażu tuż po rozpakowaniu przesyłki ze sklepu internetowego.

W przypadku produktów Tesa sekretem łatwego montażu jest zastrzeżona technologia plastrów i haczyków Powerstrips. Gdy istnieje potrzeba ich odklejenia od ściany czy framugi drzwi lub okien, można to zrobić bez żadnych konsekwencji, ponieważ nie pozostawiają widocznych śladów. Mają uniwersalne zastosowanie. Nie trzeba wywierać otworów ani niszczyć powierzchni, pasują na nawet do luster, więc co dopiero powiedzieć o futrynach drzwi i okien czy ścianach.

Powerstrips ułatwiają banalne w swojej idei zakładanie ochrony przed słońcem i przede wszystkim owadami. Wszystko zajmuje dosłownie kilka minut, nie potrzeba narzędzi czy profesjonalnej wiedzy. To o tyle istotne, że często zakłada się siatki na działkach, w różnych pomieszczeniach, a nawet w podróży. Nie ma więc mowy o wierceniu czy montowana sporych konstrukcji na stałe. Za to plastry samoprzylepne są lekkie, ale wytrzymałe, a po ich zdjęciu nie zostaje żaden ślad.

Jak widać, warto korzystać z nowoczesnych rozwiązań dostępnych nie tylko w sklepach stacjonarnych, ale również internetowych, takich jak Tasmuj.pl. Oprócz korzystnych cen można liczyć na estetyczne wykonanie i banalny montaż.

Skomentuj wpis