kosir.kepno.pl - wyróżnij się z tłumu, daj się poznać...

Znajdź się na blogu!

Tapicerowanie mebli w Katowicach

Julian Maciejewski 2019-03-08 0 komentarzy
Wpis

Meble wysokiej klasy łączą w sobie estetykę i funkcjonalność. Cechuje je nienaganna prezencja i ergonomia. Są piękne i wygodne. Do ich stworzenia potrzebne są starannie dobrane, wysokogatunkowe materiały oraz specjalistyczne kompetencje rzemieślnicze. Podobnych umiejętności i zaplecza produkcyjnego wymaga przywrócenie świetności meblom podniszczonym. Specjalizuje się w tym śląska firma Tapicer’ka.

 

Firma zajmuje się renowacją, rekonstrukcją i naprawą mebli, a także kompleksowymi usługami tapicerskimi. Tu wymienisz tkaninę obiciową wysłużonej sofy, narożnika, foteli i krzeseł. W ofercie znajdziesz najbogatszy wybór obić tapicerskich w Katowicach. Tkaniny oraz skóry i eco skóry w różnych gatunkach, w szerokiej palecie kolorów i wzorów pozwolą na nadanie meblom wyglądu zgodnego z najnowszymi światowymi trendami lub kanonami stylu, który reprezentują. Mebel odzyska również swoje walory użytkowe, dzięki nowym sprężynom i wkładce z gąbki. Jego komfort i wygląd nie będzie ustępował atutom nowego produktu.

 

Zakres usług firmy obejmuje również tworzenie nowych elementów i mebli tapicerowanych. Na zamówienie klienta, w oparciu o jego wytyczne projektowe powstaną wyścielane wezgłowia łóżek, tapicerowane ściany i wnęki, a także dodatkowe moduły sof, skrzynie i poduszki. Wszystkie realizacje odznaczają się profesjonalną starannością i precyzją wykonania, firma przestrzega również sumiennie terminów i ustaleń z umowy. Dzięki dużemu doświadczeniu potrafi doradzić najkorzystniejsze rozwiązania, a także podjąć się zleceń wymagających dużej fachowości i nieszablonowego podejścia. Z pełną ofertą usług i przykałdowymi realizacjami, można zapoznać się odwiedzając stronę www. 

Skomentuj wpis