kosir.kepno.pl - wyróżnij się z tłumu, daj się poznać...

Znajdź się na blogu!

Winietki i zawieszki - nowoczesny ślub

Sara Pietrzak 2018-10-25 0 komentarzy
Wpis

Obecnie rzadko która Młoda Para sama organizuje wesele, ponieważ najczęściej imprezy weselne odbywają się w lokalach gastronomicznych bądź w specjalnych salach weselnych i całą organizację pozostawia się wtedy specjalistom. Jeśli jednak chodzi o winietki ślubne, to te wybieramy zazwyczaj osobiście, zgodnie z naszymi upodobaniami. Takie ozdobne winietki ślubne z imionami i nazwiskami gości, to doskonałe rozwiązanie zarówno dla samych gości, bo każdy wie, gdzie ma usiąść, jak i dla obsługi weselnej. Winietki, to nie tylko praktyczny dodatek informacyjny, ale też wspaniała dekoracja stołu. Dlatego też powinny być one dokładnie przemyślane, żeby świetnie się komponowały z całością wystroju sali.

Jakie winietki są teraz w modzie? Tego dowiesz się, wchodząc na peggybrown.pl, stronę sklepu internetowego, który dystrybuuje swoje artykuły nie tylko w Polsce, ale również za granicą. Generalnie, jeśli potrzebne są Ci winietki i zawieszki na nowoczesny ślub, to warto zdecydować się na designerskie wzory winietek, np. na fikuśne, ale pełne elegancji winietki Suknie i Fraki, ale do wyboru są też winietki:

  • Romantyczne
  • Subtelne
  • laserowe
  • EKO.

Zamawiając winietki, Młodzi powinni pomyśleć też o oryginalnych zawieszkach na alkohol, warto wybrać zawieszki na alkohol z łódzkiego sklepu, który poleca wiele różnego typu zawieszek, wykonanych innowacyjnymi technikami. Warto, żeby zawieszki były w podobnym stylu, co winietki. Do wyboru są zawieszki okrągłe, kwadratowe i prostokątne. Każda zawieszka ma już przymocowaną kolorową wstążeczkę, za pomocą której przyczepia się ją na butelkach z wódką.

Klienci mieszkający w Łodzi, zamówione artykuły mogą odebrać osobiście w siedzibie sklepu, zaś klientom spoza Łodzi, zamówienie może zostać wysłane pocztą bądź kurierem.

Skomentuj wpis