kosir.kepno.pl - wyróżnij się z tłumu, daj się poznać...

Znajdź się na blogu!

Żurawie przejezdne na TM24.pl

Marcelina Czarnecka 2019-02-27 0 komentarzy
Żurawie przejezdne na TM24.pl

Żurawie przejezdne to nowoczesne urządzenia, które dają możliwość przetransportowania bardzo ciężkiej części samochodowej, dużego sprzętu, załadunku na magazyn w bezpieczny sposób. Firma TM24.pl przedstawia na swojej stronie internetowej szeroki wybór żurawi i żurawików, które mają udźwig nawet od 2 do 3 ton. Jest to niezwykle przydatne urządzenie szczególnie w warsztatach samochodowych, gdy jest potrzeba odmontowania starego i zamontowania nowego silnika. Serce samochodu jest bardzo ciężkie i jego budowa niezwykle skomplikowana, dlatego warto mieć sprzęt, który bezpiecznie przeniesie silnik do pojazdu.

Żurawie stacjonarne to nie tylko idealne wyposażenie warsztatowe. Świetnie nadają się również w różnych halach magazynowych, gdzie na krótkim odcinku można przewieźć naprawdę duży ciężar bez obaw o bezpieczeństwo pracowników. Dzięki temu, że żurawiki mają kółka można je przemieścić w dowolne miejsce na terenie magazynu. Pozwala to na szybki i optymalny transport produktu w odpowiednie miejsce.

Pod adresem internetowym tm24.pl znajdują się również WÓŻKI PROMAG, które będą świetnym uzupełnieniem żurawi. Dzięki takim wózkom można zaplanować przeniesienie ciężkiego załadunku z jednego miejsca magazynowego w drugi, który może być oddalony od siebie nawet o kilkaset metrów na terenie jednej hali. Żuraw dźwignie artykuł nawet o wadze 3 ton, natomiast wózek paletowy pozwoli na jego przewiezienie przede wszystkim w bezpieczny dla pracowników sposób. Wszelkich szczegółowych informacji mogą Państwo zaczerpnąć z oficjalnej strony sprzedawcy.

Skomentuj wpis