kosir.kepno.pl - wyróżnij się z tłumu, daj się poznać...

Znajdź się na blogu!

Aluminiowe instalacje powietrza

Katarzyna Przybylska 2018-12-04 0 komentarzy
Aluminiowe instalacje powietrza

Aluminiowe instalacje sprężonego powietrza, które można znaleźć na stronie instalacjaaluminiowa.pl, spełniają wszelkie wymagania, które powinna spełniać instalacja zasługująca na miano wyjątkowej.

W kwestii bezpieczeństwa, proponowane systemy posiadają wszystkie niezbędne certyfikaty i spełniają surowe, europejskie normy, które sprawiają, że jest to propozycja godna zaufania. Na równie wysokim poziomie są możliwości techniczne sieci — w zależności od przekroju oferuje ona powietrze o bardzo wysokim ciśnieniu roboczym — na poziomie 16 lub 13 bar!

Profile zostały wykonane z aluminium. Takie rozwiązanie materiałowe zapewnia konstrukcji jednocześnie lekkość i wytrzymałość. W dodatku aluminium jest odporne na korozję i nie wymaga konserwacji. O wyjątkowej jakości może świadczyć fakt, że producent daje systemom aż 20 lat gwarancji.

Z kolei oparcie konstrukcji o modułową budowę oznacza kolejny szereg zalet. Szybkość i łatwość montażu łączy się z dużymi możliwościami konfiguracyjnymi — rozbudowy i dodawania nowych punktów poboru można dokonywać bez konieczności unieruchamiania całej sieci — wszystkich prac dokonuje się przy użyciu specjalnych narzędzi pracujących pod ciśnieniem. Budowa samych modułów zapewnia minimalizację oporu podczas przesyłania gazu oraz maksymalną szczelność, nawet przy dużym ciśnieniu.

Oczywiście w skład instalacji wchodzą również urządzenia, takie jak sprężarka, raz systemy oczyszczania powietrza itp. Proponowana sieć jest w pełni kompatybilna z produktami od najpopularniejszych producentów działających na polskim rynku.

Skomentuj wpis