kosir.kepno.pl - wyróżnij się z tłumu, daj się poznać...

Znajdź się na blogu!

Czy we Wrocławiu można zapisać się na detoks dietetyczny?

Emilia Błaszczyk 2023-09-18 0 komentarzy
Czy we Wrocławiu można zapisać się na detoks dietetyczny?

Wiele osób nie czuje się dobrze w swoim ciele ze względu na nadwagę, a przez to cierpi również ich sfera psychiczna. Chciałyby to zmienić, jednak czują, że same nie poradzą sobie, tym bardziej że próbowały już wiele razy, katując się dietami i obciążającymi ćwiczeniami fizycznymi.

Jako że nadwaga to przyczyna wielu poważnych chorób, rozsądną decyzją może być zapisanie się na odchudzający detoks we Wrocławiu, oparty nie tylko na diecie i ćwiczeniach ruchowych, ale także na zabiegach oczyszczających na ciało, sesjach oddechowych oraz psychoterapii i utrwalaniu zdrowych nawyków żywieniowych. Aby odchudzanie się powiodło, klient musi odnaleźć świadomość w odżywianiu oraz harmonię w życiu.

Terapia odchudzająca w IMC Centrum Zdrowia to połączenie medycyny zachodniej z elementami medycyny wschodu, np. z ajurwedą, a także z naturoterapią i psychologią. Jest ona przeznaczona dla osób:

  • po wielu nieefektywnych dietach lub z efektem jo-jo,
  • pragnących przywrócić równowagę organizmu,
  • obciążonych genetycznie otyłością,
  • narażonych na chroniczny stres.

Podczas trwania tego 6-dniowego programu stosuje się dietę warzywno-ziołowo-owocową. Uczestnicy mają wiele zajęć pomagających poprawić samopoczucie oraz odnaleźć równowagę w relacjach, emocjach, pracy i zdrowiu. Są to m.in. wykłady, zajęcia praktyczne i warsztaty wykorzystujące różne techniki terapii grupowej, takie np. jak. "Uwolnij swój gniew". 

Skomentuj wpis