kosir.kepno.pl - wyróżnij się z tłumu, daj się poznać...

Znajdź się na blogu!

Garażowe bramy segmentowe – co warto wiedzieć?

Kazimierz Jasiński 2023-01-08 0 komentarzy
 Garażowe bramy segmentowe – co warto wiedzieć?

Obecnie producenci oferują kilka różnych rodzajów bram garażowych. Wśród produktów chętnie wybieranych przez konsumentów znajdują się modele segmentowe. Co warto wiedzieć na ich temat?

Główną zaletą tego typu bram jest to, że nie zajmują dużo miejsca w garażu. Konstrukcja składa się z segmentów połączonych zawiasami i zabezpieczonych uszczelkami. Panele poruszają się na specjalnych rolkach po prowadnicach zamontowanych w ścianach i na suficie. Gdy brama jest otwierana, segmenty chowają się pod sufitem. Brama zajmuje niewiele miejsca, więc doskonale sprawdzi się nawet w bardzo małych pomieszczeniach. Warto w tym miejscu zaznaczyć, że dzięki nowoczesnemu i uniwersalnemu designowi model można wstawić w otwór o dowolnym kształcie, np. łukowym. Co więcej, istnieje możliwość zamontowania dodatkowego napędu do automatycznego otwierania oraz fotokomórek.

Garażowe bramy segmentowe sprzedaje firma Oknoplast. W ofercie znajdują się egzemplarze standardowe oraz z ociepleniem, co z pewnością zainteresuje klientów, którzy mają garaże połączone z domem. Wnętrze konstrukcji zostało wypełnione pianką poliuretanową, co zapewnia dobrą izolacyjność cieplną oraz akustyczną. Poza tym należy zaznaczyć, że brama pracuje cicho. Artykuł jest dostępny w kilkunastu wersjach kolorystycznych, więc każdy klient bez problemu znajdzie egzemplarz, który będzie pasował do kolorystyki budynku i innych elementów wykończeniowych. Firma szybko realizuje zamówienia i oferuje doradztwo, pomoc w doborze odpowiedniego rozmiaru.

Skomentuj wpis