kosir.kepno.pl - wyróżnij się z tłumu, daj się poznać...

Znajdź się na blogu!

Gdzie kupić patchcordy światłowodowe?

Dominika Kowalczyk 2018-12-25 0 komentarzy
Gdzie kupić  patchcordy światłowodowe?

W związku z tym, jeżeli Poszukują Państwo odpowiedniego patchcordu światłowodowego, poszukiwania warto rozpocząć od zapoznania się z ofertą dostępną na stronie falesia.eu.

Patchcordy to rodzaj światłowodu, który funkcjonuje również pod specjalistyczną nazwą "kabel krosowy. Przewód służy do przesyłania sygnału optycznego i wykorzystywany jest głównie do łączenia aktywnych elementów jak na przykład przełączników czy routerów.

O odpowiednich właściwościach danego modelu decyduje materiał wykorzystany do wykonania włókien, wysokość tłumienności wtrąceniowej i odbiciowej. W zależności od konkretnej aplikacji wymagane są odmienne parametry i konkretny rodzaj materiału, a także rodzaj wtyczek znajdujących się na końcach patchcordu.

Decydując się na propozycję od Falesia, można się spodziewać wysokiej klasy okablowania, o znakomitych parametrach i szerokiej gamie modelowej.

Proponowane przewody przede wszystkim gwarantują znakomitą jakość transmisji i znakomite właściwości optyczne. W zależności od docelowego miejsca zastosowania, poszczególne wersje różnią się powłokami i wykorzystanym rodzajem włókna. Na przykład wersja przeznaczona do aplikacji wewnętrznych, to gwarancja perfekcyjnych możliwości w kontekście przesyłu oraz powłoka, która w razie pożaru nie emituje trujących gazów. Natomiast model przeznaczony do pracy na zewnątrz wykazuje się odpornością na działanie wysokich temperatur, opadów atmosferycznych czy promieni UV.

Asortyment sklepu zawiera wszystkie najpopularniejsze rodzaje wtyczek, a same kable dostępne są w różnych długościach.

Skomentuj wpis