kosir.kepno.pl - wyróżnij się z tłumu, daj się poznać...

Znajdź się na blogu!

Hurtownia - liny stalowe

Dominika Kowalczyk 2019-03-26 0 komentarzy
Hurtownia - liny stalowe

Hurtownia Nycz od niemal trzech dekad dystrybuuje na polski rynek najwyższej jakości wyroby metalowe, takie jak siatki, druty, wyroby śrubowe, oraz narzędzia od czołowych producentów, jako bezpośredni importer może Państwu zaoferować bardzo korzystne ceny, w samym katalogu zaś znajduje się prawdziwa mnogość doskonałych elementów, które spełnią nawet najsurowsze oczekiwania. Wieloletnie doświadczenie owocuje głębokim zrozumieniem potrzeb branży, co przekłada się na wyjątkowo dopasowany asortyment.

Jeżeli interesują Państwa liny stalowe - oferta przedsiębiorstwa z pewnością musi Was zainteresować. Znajdziecie tam liny ocynkowane, także w splocie PCV. Ich największą zaletą jest jakość - mimo dużej różnorodności dostępnych modeli, wszystkie zostały wykonane z uwzględnieniem surowych norm polskich i europejskich, co gwarantuje niezawodność nawet w najbardziej wymagającej sytuacji. Tę kategorię produktową wyróżnia także mnogość możliwych zastosowań - przemysł, budownictwo, leśnictwo, wszędzie tam lina stalowa sprawdza się wyśmienicie. Ponadto jest to nieoceniony produkt w gospodarstwie domowym i można go wykorzystać do holowania czy tworzenia barier ochronnych lub lin trałowych.

Katalog obejmuje również liny jutowe i polipropelynowe, a także profesjonalny, atestowany osprzęt produkcji polskiej i włoskiej, czyli haki, szkle, zaciski, kausze, ogniwa, śruby i nakrętki z uchem oraz nakrętki napinające. Dzięki temu zarówno przy potrzebach standardowych, jak i specjalistycznych możecie Państwo liczyć na sto procent wydajności i bezpieczeństwa.

Skomentuj wpis