kosir.kepno.pl - wyróżnij się z tłumu, daj się poznać...

Znajdź się na blogu!

Jak mierzyć kurtkę roboczą?

Emilia Błaszczyk 2022-10-01 0 komentarzy
Jak mierzyć kurtkę roboczą?

Koszt zamówienia odpowiedniej ilości kompletów roboczych może być znaczny, jednak warto pamiętać, że jest to inwestycja. Zakup dobrej jakości odzieży to ochrona dla pracowników, sprzyjająca lepszej wydajności kadry, nawet jeśli wykonuje ona swoje obowiązki w niesprzyjających warunkach. Dodatkowo spodnie i kurtka, jeśli pochodzą od sprawdzonego dostawcy, mogą posłużyć przez długi czas. Zwykle okres używalności takiego personalnego wyposażenia wynosi nawet kilka lat. To długo, biorąc pod uwagę to, że zestawy wykonane z materiałów niecertyfikowanych wytrzymują często tylko jeden sezon. Po zaledwie kilkunastu miesiącach należy je wymienić na nowe

Dobierając odzież roboczą do sylwetki, warto wybrać model, który nie krępuje ruchów. Zarówno spodnie, jak i kurtka robocza powinny mieć lekkie luzy, zwłaszcza w rejonie ramion, talii oraz pachwin. Tyczy się to modeli dla kobiet i mężczyzn. Zbyt opinający strój utrudnia przepływ krwi, dodatkowo nie zapewnia odpowiedniej ochrony termicznej. Wiele osób, którym wydano za mały i ciasny komplet, narzeka na dyskomfort, jaki powodują niedopasowane elementy roboczej garderoby.

Firma Trekker Sport Maciej Gajda Jacek Drzewiński, starając się odpowiadać na potrzeby klientów reprezentujących różne branże, proponuje szeroki wybór odzieży pracowniczej w wielu rozmiarach. W ofercie dostępne są zestawy przygotowane z myślą o pracy w różnych warunkach, wykonywanej zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz pomieszczeń. Produkty są wykonane z certyfikowanych materiałów.

Skomentuj wpis