kosir.kepno.pl - wyróżnij się z tłumu, daj się poznać...

Znajdź się na blogu!

Jakie porady dla początkujących pisarzy ma Remigiusz Mróz?

Sara Pietrzak 2022-11-22 0 komentarzy
Jakie porady dla początkujących pisarzy ma Remigiusz Mróz?

Wielu początkujących pisarzy z pewnością zdążyło się już przekonać, że wydanie swojego tekstu jest czasochłonne i wymaga sporo samozaparcia. Udając się do określonego wydawnictwa, autor nie wie, czy przedstawiona przez niego treść zyska uznanie i w ogóle nadaje się do publikacji. Warto jednak pamiętać, że pracownikami przyjmującymi propozycje wydawnicze i wydającymi o nich opinie są tylko ludzie. Oni także popełniają błędy, odrzucając dany tekst. Nawet wieloletnie doświadczenie zawodowe jako analityk prototypów do wydania nie zawsze eliminuje ryzyko pomyłki i podziękowania autorowi, którego powieść czy tomik wierszy może przynieść spektakularny lub nawet umiarkowany sukces.

O tym, że nie warto się poddawać, chcąc wydać własną książkę, niejednokrotnie podkreśla w swoich publikacjach Remigiusz Mróz. Z dość obszernym opisem jego cyklu "Kurs pisania" można zapoznać się na stronie lubimyczytac.pl. Twórca ma na swoim koncie wiele uznawanych obecnie za poczytne i wartościowe pozycji z literatury popularnej, głównie powieści. Przedstawione porady to wynik jego osobistych, wieloletnich zmagań z rozmaitymi wydawnictwami, autor przytacza też przykłady innych znanych nie tylko w Polsce, ale na całym świecie pisarek i pisarzy, których książki były niejednokrotnie odrzucane, a obecnie są to tytuły znane każdemu czytelnikowi.

W serwisie zarejestrowani użytkownicy mogą zapoznać się nie tylko z opisem poszczególnych tomów kursu pisania, ale także podzielić się swoimi przemyśleniami na temat przeczytanych treści w sekcji komentarzy. Jest to strefa, w której istnieje możliwość przedstawienia własnych doświadczeń z próbami wydawniczymi. Założenie konta oraz korzystanie z jego funkcji jest darmowe.

Skomentuj wpis