kosir.kepno.pl - wyróżnij się z tłumu, daj się poznać...

Znajdź się na blogu!

Konieczność szybkiej sprzedaży nieruchomości - gdzie szukać pomocy?

Sara Pietrzak 2022-01-08 0 komentarzy
Konieczność szybkiej sprzedaży nieruchomości - gdzie szukać pomocy?

Wiele osób nie ma czasu na opracowywanie przyciągających uwagę potencjalnych kupujących treści ogłoszeń sprzedaży, ani też nie ma wiedzy, na których serwisach wystawianie tego typu informacji jest najbardziej opłacalne. Najczęściej wykorzystuje się znane portale społecznościowe, na których kolejny wpis po prostu szybko znika z pola widzenia, zastąpiony przez inne, cieszące się większą popularnością. 

Szybka sprzedaż nieruchomości jest także utrudniona w przypadku złego lub niezadowalającego stanu technicznego samego budynku. Dla nabywcy dostępny metraż czy atrakcyjna lokalizacja miejsca zakupu może nie być czynnikiem ostatecznym, aby zdecydować się na dom lub mieszkanie, w które trzeba jeszcze sporo zainwestować, by nadawało się do użytku. 

Osoby, które chcą szybko i bezproblemowo zbyć nieruchomość, mogą zgłosić się do odpowiedniej agencji. Realizator, który ogłasza się na stronie internetowej profinvest.pl, zaprasza do kontaktu posiadaczy przestrzeni mieszkalnych, gospodarczych oraz nadających się pod rozmaitą działalność zarobkową. Oferuje możliwość szybkiej sprzedaży nieruchomości za gotówkę. W Szczecinie, gdzie agencja działa, istnieje spore zapotrzebowanie na  różne rodzaje nieruchomości, dlatego kadra wspiera klienta w dotarciu do nabywcy mogącego zaproponować najkorzystniejszą cenę. Zapewnia również wsparcie na każdym etapie, począwszy od wyceny obiektu i zadbania o skompletowanie odpowiedniej dokumentacji technicznej, aż po udostępnienie kontaktu do sprawdzonego biura notarialnego. 

Cała usługa świadczona jest przez osoby legitymujące się zarówno specjalistyczną wiedzą w zakresie prawa sprzedaży nieruchomości i legislacji pokrewnych, jak i wieloletnim doświadczeniem w zawodzie.

Skomentuj wpis