kosir.kepno.pl - wyróżnij się z tłumu, daj się poznać...

Znajdź się na blogu!

Modrzew syberyjski na elewację budynku - taras z modrzewia

Rafał Jaworski 2021-09-29 0 komentarzy
Modrzew syberyjski na elewację budynku - taras z modrzewia

Renomowany producent tarasów drewnianych zaprasza do współpracy osoby, które pragną estetycznie zaprojektować przestrzeń przed domem. Swoim klientom oferuje starannie wyselekcjonowane drewno oraz wysokiej jakości deski kompozytowe. Wykorzystywane przez przedsiębiorstwo surowce wykazują znakomitą odporność na wilgoć oraz inne czynniki atmosferyczne, dzięki czemu powstała z nich nawierzchnia wyróżnia się wieloletnią trwałością.

Elastyczne usługi firmy pozwalają zaprojektować taras według różnych standardów. W jej ofercie znajdują się na przykład różne surowce budowlane:

  • modrzew syberyjski,
  • drewno egzotyczne: garapa, bangkirai, cumaru, massaranduba,
  • deski kompozytowe UltraShield i Eva-Last.

Fachowcy TDM Tarasy drewniane służą specjalistycznym doradztwem w zakresie wyboru odpowiedniego materiału. Kompozyt WPC świetnie sprawdza się w przypadku osób, które nie mają czasu na regularną pielęgnację drewna oraz szukają ekonomicznej opcji. Z kolei taras z modrzewia syberyjskiego to bez wątpienia rozwiązanie dla klientów mogących pozwolić sobie na większy wydatek. Nawierzchnia wymaga też cyklicznej konserwacji, lecz zachwycające walory estetyczne na pewno to wynagradzają.

 

Drewniana elewacja dla Twojego domu

Firma zajmuje się również produkcją i montażem drewnianych konstrukcji na ściany. Wybór solidnego, odpornego na wilgoć surowca pozwala wzbogacić architekturę budynku. Takie parametry ma właśnie modrzew syberyjski. Elewacja wykonana z tego drewna prezentuje się imponująco i zachowuje swoją estetykę przez wiele lat mimo ekspozycji na różne warunki pogodowe.

Skomentuj wpis