kosir.kepno.pl - wyróżnij się z tłumu, daj się poznać...

Znajdź się na blogu!

Projekty salonu i sypialni na poddaszu

Mariusz Zalewski 2021-08-14 0 komentarzy
Projekty salonu i sypialni na poddaszu

W wielu domach poddasze jest miejscem zupełnie niewykorzystanym, często pełniącym wręcz schowek na zbędne sprzęty, stare zabawki i nienoszone ubrania. Wynika to głównie z braku pomysłu na zaaranżowanie dosyć trudnej przestrzeni, bowiem często pomieszczenie jest niskie i wydaje się mało funkcjonalne. Wszystko jednak zależy tutaj od odpowiedniego projektu - dopasowanego do potrzeb domowników wraz z pełnym wykorzystaniem dostępnego metrażu.

Projekt sypialni na poddaszu

Najczęściej na wyższych piętrach domu zostaje zaaranżowana sypialnia dla rodziców. Takie rozwiązanie pozwala zyskać pełen komfort i prywatność szczególnie, gdy dzieci są już starsze i zajmują pokoje na niższych kondygnacjach. Na stronie internetowej warszawskiej marki KDK Design można znaleźć sporo przykładowych realizacji dla dotychczasowych klientów, którzy na poddaszu urządzili sypialnię czy też pokój dziecięcy. Można oczywiście zainspirować się zdjęciami lub we współpracy z architektem zaprojektować wszystko zgodnie z własnymi upodobaniami.

Projekt salonu - Warszawa i okolice

Firma podejmuje się również realizacji projektów innych pomieszczeń, w tym m.in. salonu łączonego z jadalnią. Tutaj odbiorcami są zarówno właściciele domów, jak i niewielkich mieszkań. W każdym przypadku można stworzyć przestrzeń spełniającą oczekiwania oraz potrzeby wszystkich domowników. W proponowanych aranżacjach wykorzystywane są meble pochodzące z firmowego sklepu. W ofercie dostępne są m.in. sofy i narożniki, fotele, krzesła, stoliki kawowe i ławy oraz stoły jadalniane.

Skomentuj wpis