kosir.kepno.pl - wyróżnij się z tłumu, daj się poznać...

Znajdź się na blogu!

Psycholog dziecięcy - Poznań

Marika Krawczyk 2021-02-22 0 komentarzy
Psycholog dziecięcy - Poznań

Terapeuta to specjalista gotowy do wspierania całych rodzin. Jest nieoceniony w wielu sytuacjach, w których rodzice stają się całkowicie bezradni. Doświadczony psycholog dziecięcy to osoba, której ofertę udostępniono na witrynie renatagraduszynska.pl. Zapewnia on indywidualne podejście do każdego klienta oraz poufność przekazywanych informacji. To wykwalifikowany specjalista, który stale poszerza swoją wiedzę. Dba o przyjazną atmosferę podczas spotkań, co jest istotne szczególnie w przypadku najmłodszych.

Istnieje mnóstwo sytuacji skłaniających rodziców do skontaktowania się z psychologiem. Do gabinetu zgłaszają się osoby, których dzieci mają problemy w szkole. Niekiedy wykazują agresję, nadpobudliwość lub nadmierne wycofanie. Pomoc specjalisty bywa potrzebna również wtedy, gdy najmłodsi moczą się w nocy, mają kłopoty z nawiązywaniem przyjaźni z rówieśnikami lub gdy nie potrafią poradzić sobie ze śmiercią, rozwodem czy wyjazdem rodzica.

Psycholog zajmuje się profesjonalnym doradztwem i zapewnia kompleksowe wsparcie. Kieruje swoją pomoc również do młodzieży z zaburzeniami odżywiania czy lękowymi, na które składają się:

  • lęki separacyjne,
  • fobie specyficzne,
  • agorafobie,
  • zaburzenia konwersyjne,
  • częste napady paniki.

Specjalista ma obszerną wiedzę na temat depresji, która współcześnie dotyka coraz młodsze osoby, ADHD, tików, uzależnienia od internetu, nadpobudliwości psychoruchowej czy zespołu stresu pourazowego. Jego pomoc przydaje się również młodzieży eksperymentującej z substancjami psychoaktywnymi, takimi jak narkotyki i dopalacze.

Skomentuj wpis