kosir.kepno.pl - wyróżnij się z tłumu, daj się poznać...

Znajdź się na blogu!

Solidne rynny do domu - gdzie kupić?

Sara Pietrzak 2022-05-01 0 komentarzy
Solidne rynny do domu - gdzie kupić?

Nowoczesny system rynnowy domu z dachem stromym składa się z dwóch zasadniczych grup produktów: podstawowych i montażowych. Do pierwszej kategorii zalicza się takie elementy jak:

  • rynna– która z technicznego punktu widzenia jest przewodem o przekroju otwartym biegnącym wzdłuż krawędzi dachu. Ten element orynnowania jest prowadzony z lekkim spadkiem w kierunku narożników domu, dzięki czemu deszczówka nie wylewa się z nich. Inwestor ma do wyboru produkty o profilu prostokątnym i okrągłym,
  • rura spustowa – która odprowadza opady poza obiekt,
  • wylewka – przekierowująca wodę do kanalizacji deszczowej bądź bezpośrednio do gruntu.

Montażowe elementy orynnowania to przede wszystkim haki, łączniki rurowe i obejmy.

Znanym w Polsce producentem systemów do odprowadzania deszczówki jest firma GALECO Sp. z o.o. z siedzibą w Balicach (woj. małopolskie). Przedsiębiorstwo jest cenione w kraju i za granicą za wysokiej jakości produkty. Spółka jest laureatem wielu prestiżowych nagród przyznawanych w takich konkursach jak: Rynkowy Lider Innowacji, Marka Budowlana Roku czy Gazele Biznesu.

W ofercie firmy znajdują się dachowe elementy z plastiku, wysokogatunkowej blachy stalowej, aluminium oraz z powłoką tytanowo-cynkową. Klienci mogą także kupić różnego rodzaju elementy orynnowania jak np. wpusty i rury spustowe. Wszystkie wyroby są produkowane z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii. Artykuły są łatwe w montażu i spełniają obowiązujące wymogi Polskiej Normy Jakości PN-EN oraz unijne standardy.

Skomentuj wpis