kosir.kepno.pl - wyróżnij się z tłumu, daj się poznać...

Znajdź się na blogu!

Szyby dźwiękoszczelne

Sara Pietrzak 2019-06-25 0 komentarzy
Szyby dźwiękoszczelne

Punktem zachęcającym do kupna domu i  mieszkania jest często wzmianka o tym, że jest to cicha i bezpieczna okolica. Okazuje się, że można stworzyć ciche przestrzenie domowe i firmowe, nawet w miejscach gdzie tej ciszy pozornie nie ma. Jest to możliwe dzięki specjalnie zaprojektowanym szybom, które gwarantują, że każdy szum pochodzący z zewnątrz, właśnie tam pozostanie.

Liderem wśród producentów szyb specjalnego przeznaczenia jest firma Glas Tech, które od ponad dwóch dekad zajmuje się produkcją profesjonalnych szyb dla różnych form budowlanych. Duża różnorodność oferty sprawia, że szyby tego producenta bardzo często trafiają do budynków przemysłowych, firm i instytucji publicznych. Jednym z najczęściej sprzedawanych produktów jest szyba laminowana, która zapewnia maksimum bezpieczeństwa użytkownikom, gdyż nawet po stłuczeniu, jej odłamki pozostają na miejscu.

Innym ważnym składnikiem oferty są produkty specjalnego przeznaczenia. Są to między innymi szyby dźwiękoszczelne, które idealnie nadają się do montażu w centrach miast oraz w otoczeniu, gdzie duży ruch jest codziennym obrazkiem. Szyby tego rodzaju powstają z kilku rodzajów szybo różnej grubości szkła. Oprócz tego zostają one połączone ramką, a przestrzeń pomiędzy nimi zostaje wypełniona argonem. To gaz, który posiada doskonałe właściwości pochłaniające. 

Z oferty producenta mogą korzystać zarówno klienci indywidualni, jak i hurtownicy, którzy zużywają setki metrów kwadratowych różnego rodzaju przeszkleń. Cena jest zawsze dostosowana do jakości produktu oraz ilości kupowanego materiału. 

Skomentuj wpis