kosir.kepno.pl - wyróżnij się z tłumu, daj się poznać...

Znajdź się na blogu!

Usługi BHP Poznań

Marika Krawczyk 2019-07-09 0 komentarzy
Usługi BHP Poznań

Czy wiedzą Państwo, czym się zajmuje ośrodek konsultingowo-szkoleniowy BHP-KOMPLEX? Otóż polecana firma świadczy szeroko rozumiane usługi BHP w Poznaniu. W ramach świadczonych usług mogą Państwo poprosić o przygotowanie i przeprowadzenie szkolenia z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy czy ochrony przeciwpożarowej. To jednak nie wszystko. W ośrodku prowadzone są też kursy specjalistyczne, np. na operatora wózka widłowego. Pracownicy firmy przeprowadzają też analizy ryzyka zawodowego czy też informują, jak krok po kroku przeprowadzić postępowanie powypadkowe.

Z doświadczenia firmy skorzystały do tej pory tacy kontrahenci jak:

  • ŻABKA
  • lazienkaplus.pl
  • Sungas Instalacje
  • TEAMPOWER
  • Volkswagen.

To w takich i wielu podobnych firmach pracownicy przeprowadzali szkolenia, analizowali przyczyny wypadków w środowisku pracy czy wykonywali pomiary czynników szkodliwych. Na życzenie przedsiębiorcy są też pisane szczegółowe instrukcje BHP dla każdego stanowiska pracy.

Na początku współpracy warto zlecić pracownikom ośrodka audyt. Działanie takie ma na celu pokazanie wszelkich niedociągnięć w zakresie bezpieczeństwa oraz dopracowanie wszystkich procedur i przepisów tak, aby wszystko było zgodne z obowiązującymi w Polsce przepisami prawa. Jak podkreślają specjaliści, warto dążyć do racjonalizacji procedur i ergonomii. Tylko to zapewni wszystkim pracownikom pełne bezpieczeństwo w środowisku pracy.

Co ważne, zlecając rekomendowanej firmie przygotowanie oferty szkolenia BHP, mają Państwo gwarancję, że firma zrobi to rzetelnie i fachowo. Każdy program jest dopasowany do branży firmy, dla której przygotowywane jest szkolenie

Skomentuj wpis